قیمت تیرآهن

تیرآهن یکی از مهمترین و اصلی ترین اجزا می باشد که در اسکلت ساختمان ها استفاده می شود، امروزه برای اسکلت بندی ساختمان های بزرگ برای افزایش سرعت پروژه و کاهش هزینه از تیرآهن با قطرهای مختلف استفاده می شود. یکی از اجزای مهم برای مستحم سازی ساختمان های در حال ساخت تیرآهن می باشد. اسکلت بندی فولادی مقاومت بسیار زیادی نسبت به دیگر راهکارهای جایگزین دارد  و قادر است در برابر انواع فشار با توجه به میزان مقاومت خود مقاومت کند. استفاده از تیرآهن نیاز به دانش فنی بالایی ندارد و به همین دلیل است که در تمامی سازه ها حتی سازه های روستایی به راحتی از تیرآهن برای مقاوم سازی استفاده می شود. قیمت تیرآهن از تمامی کارخانه‌ها و برندهای تولیدی معتبر در لیست زیر قابل مشاهده است.

*
ورق آجدار

تیرآهن

تیرآهن یکی از پراهمیت ترین مقاطع فولادی در ساختمان سازی و پروژه های مختلف عمرانی به حساب می آید. تیرآهن به روش نورد گرم تولید می شود و این محصول در تحمل بارهای برشی و لنگر خمشی وارد بر سازه ها نقش بسیار مهمی دارد و  سطح مقطع این پروفیل باز ساختمانی به شکل I یا H است که به قسمت میانی جان و به لبه های موازی کناری بال گفته می شود. بر طبق استاندارد جهانی، عموما جنس تیرآهن ها از فولاد ST37 است.

تیرآهن ذوبی

اگر سری به بازار آهن آلات زده باشید، حتما واژه تیرآهن ذوبی را شنیده اید. اما می دانید که منظور از تیرآهن ذوبی چیست؟ در بازار آهن آلات به تیرآهن  تولیدی ذوب آهن اصفهان  تیرآهن ذوبی گفته می شود. قیمت تیرآهن اصفهان یکی از ترندترین محصولات مورد تقاضا در بازار ایران است.

ورق آجدار
ورق آجدار

مزایای استفاده از تیرآهن

پرکاربردترین نوع تیرآهن سایزهای 14، 16 و 18 است.

عرضه تیرآهن به دو صورت شاخه‌ای و کیلویی صورت می‌پذیرد.
کارخانجات کرمانشاه، ذوب آهن، فایکو، آرین، یزد و بناب از مهمترین کارخانه‌های تولید کننده تیرآهن به شمار می‌آیند.

امکان توسعه سازه بعد از اتمام وجود دارد.

امکان اتصال چند قطعه به یکدیگر وجود دارد.

 قطعاتی در کارخانه به صورت پیش ساخته هستند.

اجرا و نصب آنها سرعت بالایی دارد و فضای کمتری نسبت به بتن اشغال می کند و در ارتفاع زیاد کاربرد دارد.

Call Now Buttonتماس با ما